خانه موفقیت

0
10 عادت ساده برای باهوش شدن

بسیاری از مردم بر این باورند که باهوش بودن یک خصیصه ذاتی است و این‌که باهوش بودن یا نبودن هر فرد در بدو تولد او مشخص می‌شود. حال آن‌که این‌گونه نیست و همه افراد می‌توانند با انجام کارهای ساده و داشتن عادت‌های مفید، هوش خود را افزایش دهند. عادت‌ها بخش‌های اصلی و جالب زندگی ما هستند. بعضی عادت‌ها می‌توانند به باهوش شدن ما سرعت ببخشند. در ادامه در بلاگ های‌ترجمه با ۱۰ عادت ساده برای باهوش شدن آشنا می‌شویم:

0
درس‌های مدیریت از نگاه افراد موفق دنیا

در مطلب امروز بخش موفقیت وبلاگ های‌ترجمه با درس‌های مدیریت تاثیرگذار و مفید برای مدیران از زبان افراد موفق حوزه‌های مختلف در خدمت شما هستیم. این جملات توسط وبسایت Harward Business Reviewدر پایان هر سال میلادی جمع‌آوری می‌شود. در ادامه با وبلاگ های‌ترجمه همراه باشید.

0
چگونه فرایند یادگیری را بهبود ببخشیم؟

علاقه‌ی به یادگیری و این‌که انسان حتی در سنین بالا نیز برای یادگیری مسائل روز و مسائل مورد علاقه تلاش کند، یکی از رموز موفقیت مدیران برجسته دنیاست. بسیاری از آنها از مشاوران خود می‌خواهند روش‌هایی برای یادگیری مسائل روز به آنها پیشنهاد دهند تا با یادگیری بتوانند سرچشمه ایده‌پردازی خود را زنده نگه‌دارند. یادگیری، خروج از منطقه امن و تجربه جزئیات جدید است. تنها با یادگیری و ادامه دادن آن است که می‌توانید روند رو به رشد مدیریتی خود را حفظ کنید. در ادامه مطلب با وبلاگ های‌ترجمه همراه باشید تا با راه‌هایی برای بهبود فرایند یادگیری آشنا شویم.

شبکه‌های اجتماعی